kkratoch

Co dělat když se sekne mobil?

mám xperia sp, byla jsem na internetu a už asi hodinu je seklej :/… držela jsem zapínací tlačítko, i v kombinaci s tlačítkem ,,na zvuk"… když se seknul měl 20% baterie. baterie je v něm napevno. Poradíte mi někdo… :( ??
Doplňuji:
už je to hodinu a půl ://

Odpovědi
Shaohao

sundej zadni kryt, ve spodni casti by melo byt zlute zapustene tlacitko OFF, necim ostrym ho chvilku podrz – dojde k restartu

anonym

Opakuješ se a to je proti zásadám tohoto fantastického servru. Restartuj mobil nebo vytáhni baterii a opět ji vlož a zapni mobil!

huxa

Restartovat. Jak musíš vědět ty, určitě to je v návodu k mobilu.

Josef.m

Zkus restartovat,,neb vyp a zapnout

Jana5678

Nejsem žádný expert přes mobilní telefony, ale jakmile mi můj mobil zamrznul, vždy ho stačilo restartovat. Naposledy nepomohlo ani to, a tak mi kamarád poradil https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony, aby mi operátor pomohl na dálku pomoci s jeho funkčností. Pomohli mi můj mobil opět vzkřísit, ale stejně vím, že mě brzy bude čekat koupě nového.