Avatar uživatele
Dekaricek

Co dělat kdyz se mi kluk vtíra do holky

Co dělat kdyz se mi kluk vtíra do holky??? nehci to řešit násilím, ae mám 100 chutí mu spravit fasádu.. jak to řešit? P.S. Chytá jí za bok a řiká jí broučku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

… nehci to řešit násilím, ae mám 100 chutí mu spravit fasádu..

Podle formulace otázky mi taky není jasné jak to chceš udělat-rozbít mu hubu bez násilí..to asi nepůjde!
Začátkem druhé poloviny 60sátých let min.století nás taková otázka vůbec nenapadla!Fasády se spravovaly jedině pomocí násilí.
Jestli si takové důvěrnosti nechává líbit,tak se připrav na to,že si budeš připadat jako fasádník!
A to by musela opravdu stát za to!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

A co slečna už dala najevo že je jí to nepříjemné ? Pokud ano a dotyčný s tím nepřestal, pak bych mu mírně „domluvil“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

No ono také záleží jak se na to tváří ta tvoje.Jestli si to nechá líbit a je vidět že jí to nevadí tak s tím nic nenaděláš.Jestli ale je jí to nepříjemný,tak bych mu nejprve slovně domluvil a když by to pokračovalo tak mu dej za vyučenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Za nas se to řešilo pěstnim soubojem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

naprostý souhlas s „ten který je“,to je důležité,jak se k tomu staví vaše děvče,pokud jí to nevadí a ani vám neřekne,hele tenhle kluk mne pořád ošahává a stále mi dělá různé návrhy,tak by přemýšlel o tom jestli ona stojí vůbec za to,aby jste se kvůli ní pral.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Přikláním se k názoru Ten který je a Bada. Záleží opravdu hodně na tom, jak se k tomu staví slečna. Zkuste to s ní probrat. Pokud se jí chování toho kluka zamlouvá a je jí příjemné, pak bude možná chyba i v ní. V takovém případě, to řešte spíše s ní – jí tedy fasádu neupravujte, ale chtělo by to asi nějaké ultimátum, nebo tak něco. Pokud jí to ale příjemné není a jen si neví rady s tím, jak na to reagovat, bude nejspíš třeba si to vyřídit s tím mladíkem. A v takovém případě – víte, já taky nejsem zastáncem násilí a vdnešní době to je celkem nebezpečné – ale já myslím, že mezi Vámi muži občas nějaká ta facka až takový prohřešek není. Mladý pán totiž možná potřebuje vidět, že o svou slečnu opravdu stojíte a umíte si ji uhájit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Promluvila bych si s tým klukem,a dala bych mu najevo že je to moje holka a že si zkrátka nepřeji aby mi jí ochytával a točil se mi kolem ní.
Pokud by si to tvá holka líbit nechala tak bych si s ní promluvila o tom že se mi to nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

vtírá jako losos?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tombik

Ten který je má ravdu. Jenom ti navrhnu, aby si s ní někam šel a tam si to s ní vyříkal. To bude nejlepší!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek