FlAsh_7

Co dělat, když mi někdo ukradne fotku?

(použije ji bez mého svolení)

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste odkud. Ale zkuste si pročíst uvedený článek.

Odpověď na podobnou otázku. o uživatelky ivzez.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-si-na-instagramu-kdokoliv-vzit-vasi-fotku-a-dat-si-ji-na-svuj

„Kradou vám fotky na internetu? A Creative Commons znáte?“

https://nikon­blog.cz/kradou-vam-fotky-na-internetu-a-creative-commons-znate/

Další odpovědi
Edison

Zastřelit ho…

HJak ukradne? Jako že si ji stáhne na netu, vytiskne a uloží do svého archivu? Jak bys to chtěl vůbec zjistit?

Pokud ji použije, tak jde o to kde a jak. Kontaktovat správce systému, kde bylo dílo použito bez svolení majitele. A připrav se na to, že budeš prokazovat, že je skutečně tvoje.

Jo… a sakra už se tyhle informace nauč hledat sám!!! To chceš bejt profi fotograf, podnikat… ale informace si najít neumíš!! Nikdo Tě za ručičku vodit celej život NEBUDE! Naopak, budou Ti házet klacky pod nohy a tvé neznalosti a neschopnosti VYUŽÍVAT!!

klob1

Už se mi to také stalo, jenže těžko dohledat, když je někdo v zahraničí.
Nemáte zkušenost, třeba tím, že někde máte registraci, jenže někdo Vám to blokne, protože třeba odmítnete sex s tím dotyčným. Jenže už jednou jste dali autorizační foto a to se objevilo někde jinde. jenže, aby jste to mohli zrušit musíte se dostat na profil, ale to nejde. A Administrátor toho portálu při přihlášení chce novou fotku, jenže už tomu envěří, když přímo z toho se právě ta původní autorizační fotka dostala jinam a někomu jinému? Když žádáte administrátora o zrušení profilu, tak neodpoví ani na písemnou žádost. A na to, aby bylo možné se někdy dostat na smazání profilu, také není možné bez autorizace, tedy údajně. jenže i ten Administrátor, je v zahraničí , ikdyž původně byl v ČR.
A teď věřit, že fotka, která je autorizována a já na ní, tak není jisté, že skutečně je jen pro ověření, a že se nedostane někomu jinému.

Gus_Fring

Edison to o střílení napsal dříve. Jinou radu, zhledem k nedostačující otázce nemám, nežli postřelit ho.

elkon

Dej mu na budku.