celestyn1

Co dělat když mi nejde se prihlasit na FTP ucet??????? Prosím pomoc.....

Doplňuji:
sTRÁNKA SE MI NAČTE,ALE KDYŽ TAM VYPLNIM JMENO A HESLO TAK SE MI TO NENAČTE A OBĚVI SE MI TAM ZZNOVU TA TABULKA S PŘIHLÁŠENIM.

Nejlepší odpověď
anonym

A můžete nám napsat jak vám to nejde, či co to hlásí?
Doplňuji:
1.) Pro FTP využívej klienta a ne WebFTP – platforma která má mnoho bugu.

Další odpovědi
HakitoCZ

Kdybychom se trochu rozkecali, celestyne, taky by to nebylo na škodu..
Jestli jsi na nějakém free hostingu, nejspíš jsi porušil podmínku nějakým způsobem, jako třeba skrývání reklam apod.
Většinou stačí napsat email na provozovatele(ic, wz apod) a odstranit problém.

Jestli je to jinak, tak nevím, špatně se ptáš. Těžko se odpovídá