Anonymka123

Co dělat když mi je hrozný teplo?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat co mám udělat když mi je teplo? ale horečky nemám.Nashledanou

Nejlepší odpověď
irij

otázka je dost nepřesná a svádí k legrační odpovědi. nevím zda je pocit tepla v souvisloti s pocitem nemoci nebo máte např. návaly a nebo prostě máte v bytě jen přetopeno. v posledním případě stačí otevřít okno. I.

Další odpovědi
Nuk nuk

Opravdu záleží především na příčině.

Pokud nemáte horečku, pak zbývají zhruba dvě možnosti.
Buď tkzv. návaly – někomu pomůže (jednorázově) káva, ale to se týká jen osob, které netrpí vysokým tlakem. Nemáte-li ale návaly běžně a toto je poprvé nebo výjimečně, asi bych nijak nezasahovala, ale třeba si jen lehněte nebo buďte v klidu. Může jít prostě jen o začátek nějaké nemoci (chřipky) nebo důzledek únavy.

Pokud ovšem nemáte dojem, že jde o nějaký neduh, pak možná skutečně zabere to otevřené okno a ztlumit topení.

tyna.ryglova

Dobrý den, nejlepší je mobilní klimatizace. My máme tuto https://www.vzdu­sin.cz/mobilni-klimatizace/Mobilni-klimatizace-Olimpia-Splendid-Dolceclima-Nano a na léto je to super. Máme ji zapnutou skoro pořád. Klimatizace je tichá, takže nás vůbec neruší.