Avatar uživatele
JARA44

Co dělat, když mě fyzicky napadli dva Romové (jsem žena) a po příjezdu policie udali, že já napadla je?

DOBRY DEN.PORADTE MI PROSIM: V DOME KDE MAM PRONAJEM BYDLI 7CLENNA SKUPINA ROMU. NEDAVNO ME HRUBE FYZICKY NAPADLI. DEN PREDTIM JSEM ZJISTILA, ZE MI NEKDO VYKRADL SKLEP. PRIZVALA JSEM POLICII. SLI K NIM NA SETRENI, JELIKOZ JE TO TEMER JISTE. JSEM BEZKONFLIKTNI CLOVEK A ANI PRES JEJICH CHOVANI JSEM SE NECHOVALA JAK ONI. A POTE ME JESTE TENTYZ DEN BEZ JAKEHOKOLI ZJEVNEHO DUVODU NAPADLI. PODARILO SE MI UTECT DOMU A ZAVOLAT POLICII. TA PRIJELA. HACEK JE V TOM, ZE POLICII VOLALI I TI ZMETCI A TAKE ZAVOLALI ZACHRANKU, PROTOZE JAK JSEM SE POZDEJI DOZVEDELA, TAK JA JSEM UDAJNE KOPLA DO BRICHA JEJICH PRY TEHOTNOU ROMKU. JENZE FOR JE V TOM, ZE NA TE CHODBE VUBEC NEBYLA. POLICIE ODMITA MUJ PRIPAD RESIT. (PRY MAM CEKAT MESIC NA NEJAKOU PORADKOVOU KOMISI) NEVIM, CO MAM DELAT DAL. OPATRUJTE SE VSICHNI SLUSNI LIDE A VYHNETE SE PROSIM TOMU SVINSTVU Z DALKY!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Smlouvyzdarm před 2262 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Hlavne o tom nikde nepis, nebo te budou jeste popotahovat za podnecovani k rasove nenavisti. Tedy konkretne priste vynechej slovo Rom, pokud principem sporu nebyla barva pleti.

No komisi to bude tvrzeni proti tvrzeni a mozna dostanes pokutu. Pokud se ta tehotna rozstona, pocitej, ze to muze byt jeste horsi.

Vazne takove sousedy nezavidim, to je peklo na zemi.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?JARA44 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Začal bych tím, že bych si smáčkl Caps Lock.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Písomný prejav veľkým písmom na internete, pokiaľ nie je definovaný v uvodzovkách, sa rovná kriku, výkrikom

před 2261 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Nefňukat – pravda a láska zvítězí!!! Demokraticky si to pořádně odskáčeš a pak povinně dáš do kostela 100000Kč na mši za Václava Havla a další demokraty!!!

před 2261 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek