JARA44

Co dělat, když mě fyzicky napadli dva Romové (jsem žena) a po příjezdu policie udali, že já napadla je?

DOBRY DEN.PORADTE MI PROSIM: V DOME KDE MAM PRONAJEM BYDLI 7CLENNA SKUPINA ROMU. NEDAVNO ME HRUBE FYZICKY NAPADLI. DEN PREDTIM JSEM ZJISTILA, ZE MI NEKDO VYKRADL SKLEP. PRIZVALA JSEM POLICII. SLI K NIM NA SETRENI, JELIKOZ JE TO TEMER JISTE. JSEM BEZKONFLIKTNI CLOVEK A ANI PRES JEJICH CHOVANI JSEM SE NECHOVALA JAK ONI. A POTE ME JESTE TENTYZ DEN BEZ JAKEHOKOLI ZJEVNEHO DUVODU NAPADLI. PODARILO SE MI UTECT DOMU A ZAVOLAT POLICII. TA PRIJELA. HACEK JE V TOM, ZE POLICII VOLALI I TI ZMETCI A TAKE ZAVOLALI ZACHRANKU, PROTOZE JAK JSEM SE POZDEJI DOZVEDELA, TAK JA JSEM UDAJNE KOPLA DO BRICHA JEJICH PRY TEHOTNOU ROMKU. JENZE FOR JE V TOM, ZE NA TE CHODBE VUBEC NEBYLA. POLICIE ODMITA MUJ PRIPAD RESIT. (PRY MAM CEKAT MESIC NA NEJAKOU PORADKOVOU KOMISI) NEVIM, CO MAM DELAT DAL. OPATRUJTE SE VSICHNI SLUSNI LIDE A VYHNETE SE PROSIM TOMU SVINSTVU Z DALKY!!!

Nejlepší odpověď
autacek

Hlavne o tom nikde nepis, nebo te budou jeste popotahovat za podnecovani k rasove nenavisti. Tedy konkretne priste vynechej slovo Rom, pokud principem sporu nebyla barva pleti.

No komisi to bude tvrzeni proti tvrzeni a mozna dostanes pokutu. Pokud se ta tehotna rozstona, pocitej, ze to muze byt jeste horsi.

Vazne takove sousedy nezavidim, to je peklo na zemi.

Další odpovědi
Alesh

Začal bych tím, že bych si smáčkl Caps Lock.

led

Písomný prejav veľkým písmom na internete, pokiaľ nie je definovaný v uvodzovkách, sa rovná kriku, výkrikom

aliendrone

Nefňukat – pravda a láska zvítězí!!! Demokraticky si to pořádně odskáčeš a pak povinně dáš do kostela 100000Kč na mši za Václava Havla a další demokraty!!!