Co dělat, když máte matku, která vám lže 7 dní v týdnu a nepřizná to?

Nejlepší odpověď
bolak

Nějaký konkrétní příklad?

Další odpovědi
mosoj

Shizuka: Tebe bych chtěl alespoň vidět !

Damiana

A jak ti lže? Jako Bohušovi, že Tata není tvůj tata…? Že jsi vnuk Elvise Presleyho? Že pro tebe přijde Polednice? Že nemáte peníze na nový comp a ona jako Darek Vrána parkuje za rohem fungl nágl nového žigulíka?
Upřesni, jinak mě napadají samé reálné věci, které s prolhanými rodiči zažívá kdekdo 🙂

Shizuka

Když ti někdo život ničí ,usměj se a měj ho v pi*i :)
Doplňuji:
Mosoj: Nechápu :D

postcd

co dělat, poznat blíže důvod. zajímat se osobně o ni a nečumět jen na své ego. což mě bývá dost blízké

anonym

no, myslím, že každému může být úplně jedno, v čem lže, já nevím Adame22 kolik ti je let, pokud dvanáct, jsi na ní ještě závislý, takže musíš ještě vydržet, pokud jsi dospělý, zařiď si život tak, aby ti do něj nemohla moc často vstupovat a pak ti její lži můžou být ukradené, i když je to tvá matka, je to smutná věc a chápu to ☹

bolak

Damiana: Polednici znám, to nemusim ani googlovat, to s tou úplavicí ne? od káji hřebena..

Damiana

😁)))

bolak

čemu se směješ, dyťs ještě neslyšela ani první sloku!!)

ÚPLAVICE
úplavice…
dítě sralo…
zplna hrdla křičelo..
bodejž by sis tenkrát pracky,
ty cikéně umylo..á utřelo..

V poledne v tom okamžení…
táta příde z robo…

moment moment..tady nám to nějak neštimuje…tady už to karel s tou fantazií trošku přepísk…

nó, eště se v tom budu muset povrtat, to dítě bude pravděpodobně adoptovaný nebo tak něco..dej mi čas..

Damiana

Budeš to muset ještě dopilovat, to je fakt. To víš, s úplavicí se těžko něco vymýšlí…člověk u práce nějak nepostojí…:-)