*Nataša*

Co dělat když mám ráda 35tého chlapa?

Poraďte mi jestli je to správné zítra mi je 16 let a mám ráda chlapa kterému je 35 let a tak bych se chtěla jen zeptat abych neudělala chybu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Ano je

No jesly je to normalni …?..ve tvem neku puberty to normalani je ..ze te pritahuji vyzrali muzi ..ale je neco jineho ho mit rada a neco jineho stim neco delat napriklad se o nej pokouset.. to raci nedelej a najdi si kluka vekove prijatelneho pro svuj vek …navic se nejspise usetris trapnosti a jinych nemilych prekvapeni ktere jsi este nemela tu cest poznat …nerikam ze laska nekvete v kazdem veku ..tak kdyby ti bylo ..25 a mu 50 ..tak uz je to jina vec …ale ty nejsi jeste dost vyzrala (vim ze to zni hnusne) ale je to tak…pokud uz jen nad tim premyslis tak neco neni v poradku a sama to dobre vis proto jsi prisla na odpovedi.cz aby jsme ti to potvrdili …ze nedelas spravne …tak nadtim popremyslej ju ..

Další odpovědi
huxa

Ano je

Doplňuji:
já mám rád třeba i svoje rodiče a těm je více než 35 let…

briketka10

Ano je

jestli má rodinu je to ještě horší..

bolak

Ano je

Mít někoho rád je snad vždycky správné no ne? :)

Mě spíš zajímá co ON na to? Jemu nevadí bejt s někým kdo ještě loni chodil na základku? Nebo on to ještě neví, že s ním máš svý plány?

A myslíš že kvůli tobě opustí rodinu a budete spolu žít šťastně až do … až do doby než se vám narodí dítě, a on se opět vydá hledat nějakou co právě vychodila devátou třídu? Nebo myslíš že se to nestane? A proč by ne, když už to udělal jednou…

Drap

Ano je

Odpověď ano je i odpověď ne neni, nedává dost dobře smysl na tvoji otázku. A vůbec , co chceš aby jsme za tebe rozhodli ? Zcela běžné to určitě neni, ale odpověď musíš hledat sama u sebe. Myslím, že časem těto přejde a dostaneš rozum. Tak totiž většina prvních lásek končívá, že se rozejdou.

Damiana

Ne není

Jestli ho máš ráda jen ty, tak je to docela v pohodě (učitel, co?:-), ale jestli i on tebe, jó to je jiná.
Obvyklý scénář je ten, který popsal bolak. Jenomže… jsou i výjimky… To by nebyl život, kdyby bylo všechno podle mustru. Já byla taky zamilovaná do učitele v šestnácti, on do mě, nějakou dobu to sice trvalo, ale vzali jsme se, děti nemáme a jsme šťastní… Takže… Lásce neporučíš a jestli k sobě patříte, to nikdo nemůže vědět. Jen bacha na jednu věc, jestli jsi zamilovaná jen ty a on o tom nemá ani páru nebo mu to dokonce vadí – ruce pryč. Jestli si tě vybral a zblbnul tě on a jde po tobě jako blázen – to taky není ono. Byla bys jen za pitomou puberťačku, se kterou si možná užije, ale stejně se na ní nakonec vybodne.

Skeptik

Ne není

Doplňuji:
A opustit (ausgerechnet milující) manželku kvůli nějaké puberťačce, která nemá ve svém věku ještě rozum je dle mého názoru hnus. Ditto pro každého chlapa, co nemá IQ menší než 80.

pizlicka

Ano je

ja se v19ti zamilovala do 53leteho.trvalo to pet let.pak uz z toho byl jen platonicky vztah a pak pevne pratelstvi,i kdyz je mu jiz71let.

RadaBrysova

Ano je

isteron

Ne není

rklomoz

Ano je

Záleží na tom co si od toho slibuješ.

*Nataša*

huxa: jo ale on už má rodinu a vím,že to není správné co dělám ale nevím si rady.