Avatar uživatele
JakubVrana

Co dávat kocourkovi, aby přibral?

Můj kocourek je po zánětu, který měl vedle tlamičky, ale bolí ho jíst a ví, že nedokáže sníst třeba maso nebo tuhé věci. Dokáže sníst jen umixované, ale podle paní z toho nemá výživu, takže bych poprosil o radu, co mu dát, aby to dokázal sníst a měl zároveň výživu a přibral. Během nemoci moc nejedl a neměl výživu, takže mu ubylo hodně kil.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, briketka10 před 1071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Já bych se poradila s veterinářem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

nevím, na co je paní odborník, ale namel syrové maso, popřípadě umixuj a bude přibývat. Můžeš přidat i ryby, ať už syrové, nebo třeba sardinky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Nějak nechápu, proč by umixované maso „nemělo mít výžívu“. Toho bych se nebál. Taky takové plnotučné mlíčko bych zkusil, ale ne tu zabarvenou vodu, co prodávají v marketech. Veterinář určitě poradí, jak píše Malvína. Co mně však vrtá hlavou, je ta původní váha kocoura, když mu ubylo hodně kil. Máš opravdu doma kocoura? Není to malej tygr?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Dnes jsou běžně na trhu polévky, přesnídávky, pudingy, energ. drinky a další a další zbytečnosti pro močky, které by ve vašem případě mohly třeba i pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nevím, co je to za paní, ale z umix. masa má stejnou výživu, ne-li větší, než z neumix. Dočasně kotěcí kapsičky, jsou v nich menší kousky. Mléko rozhodně ne, to je výživová chyba, následek – průjem a další úbytek na váze a nutná návštěva veterináře- injekce. Mléko jedině kočičí, CatMilk, koupíš na veterině, možná i ve zverimexu. Dá se koupit i tekutá výživa, kterou vytlačíš rovnou do tlamičky.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Malvína

Zjentek – Haha, ty energetické drinky mě pobavily. Vážně netuším, zda se to prodává, nebo jde jen o tvůj vtípek, ale představa, že té naší chlupatici nalévám RedBullCat, mě dostala. 😁

před 1070 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata