justask

Co chtěj kluci od holek? Jasný, my chceme někoho kdo nás má rád, někoho kdo nás bude chránit..ale co chtěj teda kluci?

Nejlepší odpověď
iceT

Hm,kluci nejspíš jen to jedno+plus hezkou slečnu jako reprezentaci,přece kluk nebude chodit s ošklivkou…Dospělý chlap pak zřejmě komfortní servis-jídlo,sex,spo­lečnost,čisté oblečení,ne nutně v tomhle pořadí.Je třeba rozlišit priority nedospělých chlapců a dospělých mužů,každý jedinec je jiný a má jiný hodnotový žebříček.

Další odpovědi
gumiczud

sex

WeeBear

iceT má pravdu. Zkráceně je ideální žena, ženou 3K. Ve společnosti Krasavice, v domácnosti Kuchařka a v posteli K… 🙂 Ono to takhle krátce řečeno chvíli i vypadá, že jsou chlapi nenároční. 😁