bolak

Co byste udělali, kdybyste pracovali v kuchyni a vašeho kolegu kuchaře by kousla do ruky kobra?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/345793-kuchare-smrtelne-ustkl-had-dvacet-minut-pote-co-mu-usekl-hlavu.html

Správná odpověď bude prozrazena po reklamě.
Doplňuji:
Přesně tak mosoj a marci maj pravdu, právě mě to udivilo že to tam nikoho nenapadlo, protože pokud se to má někde stát (že vás uštkne kobra nebo jiná smrtelně jedovatá žížala), tak právě kuchyň v restauraci je na to to nejlepší místo, protože sekáček je tam vždycky po ruce. Správná odpověď tedy vzít sekáček, useknout ruku nejlíp u lokte, to zbylý tučňáčí křídlo nějak zaškrtit a až pak teprve se shánět po doktorovi, protože to musíte stihnout dřív než se smrtelná dávka jedu dostane do oběhu, což znamená že na to máte max několik vteřin. Ruku šmátralku pak dáte k ledu a v nemocnici vám ji pak „vypumpujou“ a přišijou zpátky, a i kdybyste s ní pak měli nějakej neurologickej problém, tak vám to zachránilo život.

Tak a teď už budete na podobnou situaci připraveni a až taková nastane, nebudete zmatkovat.

marci1: jaký černý humor? to je správná odpověď.. (bejt to riskuj, vyhrála bys lednici)

Nejlepší odpověď
mosoj

Usekl bych mu ruku a udělal z ní vývar.

Další odpovědi
marci1

Jediná záchrana by pro něj byla co nejrychleji useknout mu ruku, ale musel by to udělat někdo jiný ! ( Omlouvám se za „černý humor“ ) 🙂
Doplňuji:
Když ta odpověď zní tak „hororově“ ! Ad „bolak“ a díky za lednici, už mám 2. 🙂

anonym

Je to fifty fifty.

kubik!

Řekla bych si, že je něco špatně a šla si hledat novou práci…

setapouch

Asi rizoto, to zvladam.

milablond

Myslis hlava kobry… Nejake poucky na to existuji, snad zaskrtit misto nad usknutim, aby se jed nesiril dal, ale to nevim jiste. Ucili jsme se to myslim na tabore, na bobrikovi Zalesakovi ;)

lota

Asi bych utekla, aby nekousla i mě.:-)