independent

Jaký je rozdíl mezi autem a kravincem?

šlápneš a vezeš se? asi.

Další odpovědi
Bobek 2

Je to modré a leží to pod švestkou.

omyl

Roman71

Jaký je rozdíl mezi autem a kravincem?

Žádný.. šlápneš a jedeš 😁

Rokio

Co je to 90-50-90?

Průjezd kolem dopravního policisty (nebo kolem radaru).

moje vlastní hádanky:

  • Které ponožky nemůže nikdo obléknout? Ty, které má někdo na sobě.
  • Co se usmívá a je symbolem něčeho špatného? Lebka.

zbyndo

Je to modré a leží to pod švestkou.

A ešte to robí šlip…šlip…šlip.. ,tak to je opitý železničiar, leží pod slivkou,a spieva:Šli panenky silnici

aliendrone

Jaký je rozdíl mezi autem a kravincem?

No, letos jsem jako každý rok chtěl prověřit tvrzení, že když na Silvestra nebudu pít, tak že prý uvidím prasátka. HOOOODNĚ prasátek! ;) :)
Jenže se NEZADAŘILO, prostě virus „Ochlastus Kepleri“ mně jako každý rok zákeřně zachvátil, no. ;) :D :D

To první znám s kolem s tím, že rozdíl v podstatě NENÍ > „Šlápneš a jedeš“. :)

Ale díky, žes mi připomněl, že jsem zatím nedal PF 2020, ostuda! Takže VŠEM > http://imgWor­ld.cz/s3/LxE2t­A9Haa.jpg ! ;) :D :D

marci1

Jak poznáme, že se blíží konec světa? Na nebi se objeví nápis: Aplikace vykonala nepovolenou operaci a bude ukončena. 🙂

Kepler

  1. Do auta sedneš a pak jedeš. U kravince je to naopak.
  2. Jízda městem kolem policajta
  3. Zajde do kuchyně a zkrátí řetěz.
  4. Kindr vajíčko.
  5. Ožralý ajznboňák
  6. Kúúúrva, to je vody!!

Roman71

Co to je?
Je to žluté a není to vidět.. kuře za rohem.

Je to hnědé, válí se to pod stromem a jde z toho pára.. zpocená veverka.

..a nebo
Víte proč má slon červené bělmo očí?
Aby se mohl dobře schovat v třešňovém sadu.
..a už jste tam slona někdy viděli? Že ne?
Tak vidíte, jak se umí dobře schovat. 🙂