jirka F

Co byste označili slovy „jsou to jen bylinky“?

Volná diskuze.

Nejlepší odpověď
annas

Nikdy bych tato slova´nepoužila, protože se bylinkami léčím. Pro mě to jsou rostliny, které pomáhají.

1., Zřejmě větu vyslovil někdo, kdo účinek bylin neuznává, přestože je nezná.
2, Druhá možnost, někdo se zeptal, zda jsou v lahvičce bylinky macerované v alkoholu. Odpověď. Jsou to jen bylinky ( bez alkoholu,).
Přece platí, lékař léčí, přroda uzdravuje,

Další odpovědi
Drap

Asi pouze bylinky, nic jiného mně nenapadá.

Savier

Marihuana nebo šafrán.

Ametyst

Asi nic. Bylinkami nelze pohrdat ( jako to dělá medicína), ani je podceňovat.

paul1

Bylinky pěstujeme, máme bylinkovou spirálovou skalku, používáme je a nepodceňujeme.

Filip84

Nenapadá mne žádný racionální důvod, proč bych měl něco takového říkat, já obecně bagatelisaci moc nemusím.

Jo, leda bych si řádně přihnul z flašky lahve, nebo se zkouřil, nebo něco podobného; hlavně zkouřený jsi potom (někdy), jak člen Sdružení pro schizofrenii – Schizofrenická strana Československa schizofrenik.cz, to jo, to pak řešíš úplné nesmysly. Ale jinak? Fakt nevím! 🙃

Filip84

Tys to někde slyšel, to „jsou to jen bylinky“?

jirka F

Ano, bylo to. Napsáno na zastávce autobusu. A u toho nějaké strašidlo přesně nevím.