Retko

Co byste delali, kdybyste meli vsechny penize a cas na svete?

AKA najdi si svuj ucel/cil/smys­l/zamer.

Diky!

Nejlepší odpověď
briketka10

Všechen čas na světě mít přeci je blbost.
Peníze to už je jiná. Spoustu bych dala
zvířátkům, kteří trpí, dětem v domovech,
nemocnicích, důchodcům, koupila bych
si velký dům pro nás všechny, velké auto.
A hlavně ubytovnu pro bezdomovce u nás!

Za zbytek bych nakoupila nemovitosti a byty
k pronajmutí.

Další odpovědi
Drap

Je to nesmyslné. Taková věc zkrátka neni možná.Nedělal bych tedy nic. Pokud bych přece jenom něco udělal, nebo nechal udělat, a zaplatil za to, tak by už tebou nastavená podmínka neplatila.

klumprt

Asi bych umřel hlady. Protože by buď už byli mrtví všichni ti chuďasi kolem mě, anebo by byli živí, protože by se obešli bez peněz, tudíž by mi ty peníze byly k ničemu.

Gestas

Nechal bych si dost na pohodlný život a zbytek daroval ŘKC.

anonym

To samé, co teď.
Co chci, co mě baví.

marci1

Peníze bych rozdala všem hodným a potřebným lidem, aby nikdo neměl hlad, žízeň, nebyla mu zima a měl střechu nad hlavou. 🙂

Šidlo

hydinová farma a malá galéria/kino v dákej 500ročnej pivnici

ivzez

Nechtěla bych mít všechny peníze a čas na světě,
protože by to znamenalo, že jsem na něm sama…