Boy 13

Co by se stalo, kdyby najednou spadl internet a možnost komunikace přes mobilní telefony?

Co by se stalo, kdyby se najednou všechny BTS buňky vyply v celé ČR. Byla by veliká panika? Dokázaly bysme vůbec my lidé se adaptovat ve světě bez technologií? Díky za vaše úvahy.

Nejlepší odpověď
Drap

Nestalo by se vůbec nic. Všichni starší žili v takovém světě a ti mladí by se to museli naučit.

Další odpovědi
da ny

Na důležitých místech jsou stále pevné linky.
Pošta dopisy doručovat umí.
Některé záležitosti by trvaly déle/čekaly na vyřízení (jako dříve).
Výplata by se nasáčkovala (jako dříve). Banky by „jen“ ztratily přehled, za co,
kde a kolik utrácíme. A přišly o nebývalé zisky. :)
Mladí by se začali více hýbat, v noci by spakli (neseděli u monitorů).
Začali by třeba více číst knihy a navštěvovat se.

zjentek

Mám v tom jasno. Méně by se žvanilo a více UDĚLALO!

Pepa25

Mobilní telefony ≠ internet. Takže i při prádu všech BTS by internet fungoval. A navíc všechny opravdu důležité věci mají záložní postupy i pro offline …

anonym

Z 260 000 let vývoje člověk pouze posledních 120 let žijeme nad rámec otročiny na poli. Vážně věříte, že těch pár generací s technologiemi něco znamená?

Emefej

Nestalo by se nic. Větší část svého života jsem prožil v době bez těchto vymožeností a přežil jsem.