neznaboh

CO by se stalo, kdyby dnes německá kancléřka Angela Merkelová požádala o navrácení Sudet?

Nejlepší odpověď
fcoop

Možná,že by prase kozu potrkalo.
Úvaha,co by se stalo,kdyby na Václaváku přistáli Marťani, je stejně smysluplná.

Další odpovědi
Reuef

O jaky navraceni Sudet ? Sudety Nemecku nikdy pravem nepatrily…nejdriv si projdi dejepis pro zakadni skolu

led

Otázka je z politických dôvodov bezpredmetná.
Nepozerám na historické nároky, pretože by sa mohlo stať, že by si Česká republika ako štát pochádzajúci z historického Českého kráľovstva nárokoval aj na severe územie Lužických Srbov, Slezslo, Braniborsko a nová Marka a na západe Západné Chebsko a Horné Falcko (skoro až po Norimberk) a prirodzene aj cez kráľovský rod aj Luxembursko
http://www.ces­katelevize.cz/spe­cialy/nejvetsi­cech/img/histo­rie/mapa8b.gif

Děda Louda

Nic, vždyť už je vrátili.