KratochKarel

Co by mi mohlo pomoct s častým problémem, a to nechutí k sexu?

Odpovědi
hapiky

Lékař nebo ty modré pilulky.

_Bůh_

Sport, selen, zinek, clavin.

ten který je

Změna partnerky.

zjentek

Buď si jist, že na světě existují samičky, které i tebe vzruší! Ty druhé ti zpravidla vsugeruji opak a chybu bys pak mohl začít hledat u doktora, na to bacha! Nejprve je NUTNÉ se vylučovací metodou PŘESVĚDČIT!

elkon

Sport a přitažlivá partnerka.

Kazatel

Sex s někým, s kým to bude stát za to.

paul1

Tady jsou nějaké rady odborníků:

Zdroj: https://www.sto­poreni.cz/libi­do/

da ny

Strava, spokojenost se sebou samým, se svým životem, prací.
Lékař, změna, přiměřený pohyb a také můžete být skrytý gay. :)
V zimě i medvědi spí, fauna i flora odpočívá. Lidské aktivity jsou nižší.
Např. 24.h – 3. h ranné je pro sex nepříznivá/nevhodná V letních měsících je také nějaký časový úsel dne nepříliš vhodný (nepamatuji si, musela bych vyhledat).
Apetit může s přibývajícím věkem přirozeně ubývat (není třeba být kohoutem, mašina, do 90 let). Stres a duševní práce chuti ubírá..

Vercule

Hele, a co třeba zkusit nějaké zpestření? :) Třeba nějaké erotické hračky, hm? My si díky nim sex užíváme o to víc.