dust8

Co by měla umět a zobrazovat meteostanice, abyste ji mohli doporučit?

Nejlepší odpověď
Funna

to, co všechno chceš mít za funkce je asi na tvé volbě, ale standardně je tam venkovní a vnitřní teplota, hodiny, tlak vzduchu a vlhkost a „předpověď“ v podobě sluníčka, nebo mráčku, nebo deště, prostě jen piktogram, jak bude…ale samozřejmě to vždy nesedí…taky bych doporučovala, aby měla napájení ze sítě i možnost z baterie…venkovní čidlo je samozřejmě na baterku, mluvím o vnitřním…no a pak už záleží jen na tvém vkusu a finančních možnostech jakou si vybereš…
my máme tuhle https://www.li­dl.cz/media/f9fff1657f­a5cafcb232c815048­e7850.jpeg a spokojenost…v reálu má jasnější barvy a dva režimy podsvícení…

Další odpovědi
Kepler

Kromě výše uvedeného, by tam měla být tlaková tendence. Ta je důležitější než hodnota tlaku – pokud je vzestupná, počasí se zlepší a naopak.