Europa

Co by jste udělali na mém místě? (Vegetariánství)

Několik let jsem vegetariánka, jsem s tím spokojena a vyhovuje mi to. Nyní jsem ale dostala nabídku na účast na tři vícedenní akce (víkend, týden a tři týdny), kam je mým snem jet, ale zjistila jsem, že se tam bude podávat masitá strava a já nemám možnost zajistit si jinou (dovést vlastní, ani domluvit se s pořadatelem). Na akce chci jet, ale vzdát se vegetariánství (ani přechodně) vůbec nepřipadá v úvahu. Co byste udělali na mém místě?
Doplňuji:
WWW: To je právě ten problém… Místa, kam se jede jsou uprostřed ničeho, takže strava vlastní, nebo z vlastních prostředků prostě nelze.

Nejlepší odpověď
zjentek

jako vegetariánka jistě víš, jak toto vyřešit. Nevím, co by to bylo za vegetariána, kterej by byť jen měsíc nepřežil na svý vlastní namíchaný suchý směsi jídla, to si skutečně neumím ani představit ;)

  • inspirace:

https://www.go­ogle.cz/search?q=bi­kano&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=EXTwVIaxFor­naIbKgNgF&ved=0C­DcQsAQ&biw=1456&bih=812&­dpr=1.15
Doplňuji:
byl případ, kdy jsme museli letět aerolinkami, které nenabízely vegan stravu a tak jsme si ji dopředu za příplatek a „na míru“ objednali. Né, že bychom v letadle bez jídla nepřežili, ale byla ta možnost, tak šlo to bez problémů a tobě doporučuji stejný postup- včas řešit schůdnou cestu

Další odpovědi
Agneta

Já jsem taky vegetariánka, protože dršťky, tlačenku, bůček, špek, mušle, raky(humry), chobotnice, a takovou havěť bych nejedla, ale co můžeš je drůbež, vepř. panenka, svíčková, a ryby.
Já vím, ona masitá strava může být někdy na poblití…ale třeba tam budeš mít i štěstí, a najíš se:D
Pro jistotu bych doporučila si přibalit müsli-tyčinky, s těma nouzově vystačíš jen s vodou:D

www

Jel bych zná zkoušku na tu víkendovou a zkusil se stravovat sám, za vlastní prostředky.
Podle výsledku bych teprve rozhodoval o těch akcích dalších.
Doplňuji:
V tom případě máš dvě řešení:
Vzdát se akcí, nebo se spoléhat na možnost domluvy s technickým zázemím v místě.
Já bych volil možnost druhou.

gecco

…„jsou uprostřed ničeho“…
I uprostřed Gobi jsou místa, kde se můžeš napást…
😉
Jsi-li přesvědčená (a fungující – čemuž ne až tak úplně věřím) vegetariánka, prostě maso nejez…
Netuším, o jakých místech píšeš – ale předpokládám, že stravu tam budou vyvářet místní průvodci, ze surovin – a s těmi se buďto na ´vega´ domluvíš – a nebo tě ze seznamu zájemců vyškrtnou…
__
Vegetarián – cestovatel…
Úsměvné…
;-DDD

arygnoc

mno, nemôžete mať všetko.
každému extrému (vegetariánstvo) musíte priniesť nejaké obete.

;-Q

ratava

… nějak mi ani nejde si představit místo uprostřed ničeho, kde se po celý den jí jen a pouze maso… kromě nějakého meat festivalu… tak jestli je striktně opravdu zakázáno si přivést své (jakékoliv) potraviny, snězte pouze tu bezmasou část- pečivo, přílohy a p. Snad to k tomu masu bude…
… jestli to striktně zakázáno není a jde jen o jakousi zbytečnou zátěž při cestě a vás (třeba) jen nenapadá žádná alternativa k teplému obědu (? nevím…?), můžete se inspirovat u horolezců, dálkových turistů a ostatních- ti taky šetří každý gram a prostor na zádech…
inspirace třeba tady http://www.ne­vergiveup.cz/cs/ex­pedicni-strava

anonym

To bych tak černě neviděl,proč bys neměla právo se najíst podle svého,proč by sis neměla vzít z domu jídlo a peníze na patyzónky a vynechat společné menu, máš přece i jiné kvality.

da ny

Upřímně,
neumím si představit, že „masitá strava“ bude jen a jen maso, nic než maso..
Žádná příloha? Brambory, rýže, luštěniny, těstoviny nebo pečivo? Ovoce ani zelenina?
Člověk nemůže mít vždy vše. Víkend nebo týden to s nějakou suchou směsí přežijete a poradíte si.
Můžete též sedět doma na zadku ;).

zjentek

Agneta, píšeš kraviny ..z panenky si můj známej dělá tlačenku!