kamila44444

Co by jste doporučili?

Jakou hru na PC by jste mi opravdu doporučili? Ale né nějakou moc akční (střílečka). A co The sims? Které si myslíte, že je lepší? Já osobně hraji 2, ale nevím jestli mám přejít na 3. Děkuji

Nejlepší odpověď
venkovan

Sportovní a nebo tvořivé. A potom záleží na náladě.
Ale lepší je jít lítat ven. Bez PC her dokázaly žit stovky generací lidí, vystačily si s blbnutím venku, tvořením z papíru, deskovými hrami apod. Vypni rodičům TV, PC a dejte si člověče nezlobce, kanastu, a další hry, kdy se občas doma spolu pobavíte

terry

Byste, ne by jste.