karel4

co biste delali az bude vecer

Nejlepší odpověď
Banshee

Ty se uč pravopis !

Další odpovědi
quentos

ve Vašem případě sedl nad Pravidla českého pravopisu. To je ta kniha, kterou jsme v předešlé otázce praštili po hlavě divokého houmlese.

geoorg

Být tebou, tak bych po večerech studoval český pravopis a gramatiku.

kikinka2210

DALI SI NĚCO DOBRÉHO K JÍDLU A KOUKALI NA TELKU :) potom se o přestávce šli umýt do vany a dokoukat film.nastavit si vyptnutí televize, kdyby jsme usnuly tak se vypne sama . takle to dělám když jsem sama doma ;)

WeeBear

Na vašem místě bych se učila ovládat ČESKOU gramatiku, ideálně i interpunkční znaménka.

Ve svém případě se budu patlat se seminární prací do dějepisu. :-/