ema24

Člověk si zvykne na všechno?

Říká se, že člověk si zvykne i na šibenici:D. Zrovna řeším problém, jak si zvyknout na dost nepříjemný zvuk. Lze to vůbec? Máte nějaké tipy, rady, zkušenosti? Díky. Řešení jako špunty do uší a klapky neberu:)

Odpovědi
Reezo

Ano je to možné, ale člověk se musí přes to psychycky přenést a naučit se ten zvuk úplně vytěsnit či ignorovat. Pokud bude hlasitý, tak ti bude postupně poškozovat sluch, až to uslyšíš na přijatelné hlasitosti. Záleží také na typu zvuku či tónu. Záleží také z čeho vychází zvuk a jestli to nejde nějak eliminovat. Pokud jde třeba o hlučné sousedy, tak se dá zeď odhlučnit, v případě hlučného PC se dá také odhlučnit, či vyměnit nějaké komponenty. Zkus to více specifikovat o jaký zvuk by se mělo jednat a z čeho by vycházel.