replicator

U které technologie vydrží baterie déle – Clearing x E-ink?

clearink vs. e-link?

U které technologie vydrží baterie déle?
Doplnění: Tím déle myslím když budu prohlížet třeba komiks, při statickém obrazu to snad elektřinu brát nebude.

Odpovědi
Arne1

Clearing =
neboli klíring je účtování vzájemných operací bez hotovostního placení – jedná se o bezhotovostní platební styk, jenž bývá obvykle prováděn zúčtováním oboustranných či vícestranných pohledávek a závazků.

Peter K.

Zaujímavá otázka, keďže o technológií CLEARink som sa dozvedel až vďaka nej a vyzerá potenciálne zaujímavo, ale z ich stránky to skôr vyzerá, že majú len prototypy. Viete niekto o dostupnom výrobku s týmto displejom?