Banán94

Čím to je, že poslední dobou nám s přítelkyní nejde konkretní poloha, protože při ní mám problémy s erekcí?

Veškeré polohy jsou v pohodě, ale když dojde k tomu, že bude nahoře, tak mám problém s erekcí a trvá to už docela dlouho a trápí nás to.
A milujem se jenom o vikendech, kdy jsme odpočatí a plný energie. Dříve to bylo v pořádku všechno, ale poslední dobou spolu spíme jednou za měsíc.
Není tohle ten problém, anebo to může souviset i s jeji vahou, páč moje přítelkyně je trochu silnější než já… potřebuju poradit, jsem už docela zoufalý.

Odpovědi
Drap

Nic si z toho nedělej, časem bude ještě hůř

anonym

Ty máš ty sexuální problémy nějak hodně, jak jsem si všiml. Před rokem s tebou přítelkyně nechtěla spát. Ještě dřív si měl problém s předčasnou ejakulací a nyní máš zase problémy s erekcí. Bud to máš všechno v hlavě a je to stresem nebo bude problém jinde. Když tak navštiv sexuologa.

autacek

Zkuste polohu lotusový květ. Pokud bude vše v pořádku, chyba je v hlavě.

dr.luha

Užívej arginin. Kilový pytel je relativně levný, vydrží dlouho a má i hodně pozitivních vedlejších účinků na klouby, mozek (paměť) atd. Může brát i přítelkyně pro lepší prožitek.

Arne1

No vidíš, já to měl opacne

malinak812

Tak o tomto slyším poprvé, nicméně asi to možné je. Dřív jsi s erekcí problém neměl? Pokud ne, tak by možná stálo za zkoušku ji nějakým způsobem podpořit. Slyšel jsem, že docela účinná v tomto prý umí být například kamagra viz https://kamagra­love.net/ Díval jsem se, že to ani není tak drahé.