Avatar uživatele
Kepler

Čím se mohlo stát, že po půlhodině pečení se mi sama od sebe vypnula kombinovaná MW trouba?

Svítilo jen vnitřní osvětlení. Byla nastavená na 60 minut a 180 st. Až trochu vychladla, tak jsem ji nastavil znovu a zase jede. Není ani rok stará, zn. Daewoo. Nikdy předtím se mi to nestalo, i když jsem pekl na 200 st. Víc než na 1 hodinu nastavit nejde, pak to pokračuje jen chlazením a běží jen ventilátor. Když potřebuju péct déle, musím pečení přerušit a vše nastavit znovu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1483 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vypnula tepelná pojistka.
Je vratná, takže po ochlazení trouba zase funguje. Není ale nastavitelná. Kdyby to vadilo, musela by se vyměnit. Předem by bylo dobré vyčistit chlazení.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jak to máme vědět.. .co na to návod? Nějaká ochrana? Některá z jistě mnoha pojistek? Možností je příliš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Všechno je jednou po prvé. Odešla nějaká součástka, ventilátor nemusí fungovat. Pokud nebyl výpadek proudu, nechal bych prověřit tu troubu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Hlada: to asi bude ono. Asi budu muset odšroubovat kryt a vyčistit to. Je možné, že mi tam napadal nějaký bordel.

před 1483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Hlado, já bych ji teda neměnil. Leda by byla vadná. Ale měnit ji za vyšší… to asi není dobrý nápad. Je to pojistka. Ale jinak přesně tak něco mám na mysli. S tím chlazením, nebo ventilací… to by asitak odpovídalo.

před 1483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Edison: v návodu o tom nic není.

před 1483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Hmmm… Já bych to viděl na nějakou vratnou pojistku, nebo nějaký bezpečnostní systém… takhle fak těžko říct… A znáš mě… rád bych…

před 1483 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek