Čím se maluje poprvé na novostavbě a co s jemě zaprášenýma zděma?

Čím se maluje poprvé na novostavbě.A co s jemně zaprášenýma zděma?

Nejlepší odpověď
alenka901

  • je potřeba nejprve řádně zpenetrovat povrch
  • druhý krok podetřít na bílo,barvy jsou potom jasnější ( kdyby byl čas, byla by dobrá roční pauza)

. třetí krok jsou barvy , ale kvalitní , jsou na trhu naše i zahranioční. Je dobré vybrat realizační firmu, která sama míchá počítačově barvy. Můžete si vybrat z tisícovky odstínů.

Další odpovědi
berger

Jelikož jsem starší ročník,doporučuji omytí mýdlovou vodou a potom obílit hašeným vápnem,

Attack-design

penetrace se dává pod štuk a na ten bílá barva, poté barevná, stěny stačí oprášit

pepee32

určiě bílou barvou

elektrikář

Stěny důkladně omést nebo vyluxovat. Dřív se používalo vápno dnes na to jsou nové přípravky. První nátěr se ředí vodou, jako penetrace.Nejlépe vám poradí v prodejně barev.