LucinkaVyh

Čím mohu zamezit pachu z feny v období, kdy hárá?

Skoro čtyřletá fenka začala při hárání zapáchat. Jak se toho zbavit? V předchozích letech jsem to nepociťovala. Je to tím, že je starší?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud výtok feny zapáchá, může mít fena zánět, během hárání je fena k podobným problémům dosti vnímavá. Raději s fenou včas navštivte veterináře!
Kdyby fena byla bez potíží, veterinář vám prodá speciální postřik, který překryje pach hárající feny a má i jiné užitečné účinky.
Doplňuji:
http://www.di­reto.cz/Vyhle­dat/Gimborn-Ruden-spray-na-harave-feny-100ml/

Další odpovědi
beer

Ano, může to být i stářím zvířete. Nicméně konzultace s veterinářem je určitě namístě.
Vet.praxe

Elk

Nejspíš vykoupáním a větším dbáním na hygienu, ale že by nexistoval nějaký přípravek… tak to nevím.