MarikaRuda

Čím krmíte své pejsky? Granule, konzervy, doplněk stravy.

Nejlepší odpověď
Palpatine

Já krmím svého psa vším co jím. Bud to sežere nebo ne. Granule mi prostě nechce žrát a konzervy žere jen některé druhy. Na takovou rozmazlenost mu tedy můžu kašlat. A to je prosím obyčejný čistokrevný voříšek!

Další odpovědi
jirka F

Granulemi,syrové maso...…………..atd.

peterd108

Co je ti do toho??

Kryšpín

Granule konzervy, mám dojem pokud by se provedl test, tak bychom člobrněli

Mc Merkurion

… svého pesana nekrmím, většinou si vyžebrá něco, co mám já, nebo mi to sprostě ukradne, a to má prosím granule i masa co hrdlo ráčí a přesto si občas dojde pro slípku do kurníku …

Dominno

já krmím převážně Britem Care, to mám odzkoušené, že psovi nejvíce chutná

Bob2

Ahoj, já krmím granulemi Brit premium, jsou plné zdravých doplňků a pes po nich má krásnou srst. Pamlsky kupujeme od značky Carnilove a velká spokojenost:)

MarkettB

Ahoj, zkusila bych Carnilove fresh. Konkrétně kupujeme nejvíc příchuť králík a kuře ale občas obměníme i jinými příchutěmi. Já je nakupuji tady: krmiva-andy.cz

Dominno

Kryšpín: já teda především konzervy Pate and Meat když už

Míša2

Já dávám svému psovi granule a občas jim dám konzervu BRIT PATÉ & MEAT a ty jim teda fakt jedou. Většinou jim to míchám i s granulemi ať je nemají tak suché.

Dominno

Pate nad Meat jsem začal dávat nedávno také a sklidil úspěch, kombinuji to ještě s těmi granulemi