petka.s

Objevil se u někoho z vás koronavirus?

Chytnul ste už někdo koronavirus?

Nejlepší odpověď
briketka10

Nee.
Ale už mě dost unavuje, jak se tu o tom píše.

Jsme jak ovce,
když ty roušky, konzervy, dezinfekci kupuje tolik
lidí, tak na tom asi něco bude a musíme je koupit taky

  • dokud nějaké jsou. Jsme sociální druh a napodobujeme

ostatní. Ve stádu gazel se jedna vyplaší, když zahlídne lva,
zamečí a dá se na útěk. Ostatní se přidají, přičemž ty zadní
vůbec netuší, proč se daly do běhu. Stačí, že utíká zbytek
stáda.
Zaslechneme, že jsou prázdný regály a jdeme vykoupit krám.

Roušky nepomůžou. Před nákazou ochrání jen respirátor!

Mrkni se kolik otázek na tohle téma zde již bylo:
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Koronavi­rus

Další odpovědi
antalastasa

Pravděpodobnost, že by ti někdo odpověděl „ano“ ( a nelhal), je cca 0,00007%.

autacek

Zatím ne, ale taky se dočkáš.

DoTazatel

Pravidelně, naposledy jsem ho měl předloni…

zjentek

Já byl v pondělí na poliklinice, v lékárně a veřejném záchodku, všechno na Prajzké. V lokalitě zdánlivá pohodička, takže jsem se choval lehkovážně, na vše jsem sahal holýma rukama a dýchal jsem. Vlastně mě tehdy nic netrklo, bo prajzaci chodili po lehku – bez roušek. Jenže od tý doby mě suše škrábe v krku a suše kašlu. A víš co? jak nad tím teď přemýšlím, tak na vlastní pěst pociťuji vlastně všecko, co jsem kdy o příznacích vyčetl. Takže za mě ano, z mýho pohledu se u mě koronavirus už objevil!

Marty Koller

Dvakrát

briketka10

Tak já pořádně kašlu a v krku mě taky bolí. Preventivně jím syrovou cibuli
a taťkovu medicínu: cibuli nakrájíme najemno, přidáme med vše dáme do
malého šálku. Vyčkáme až cibule pustí šťávu a poté užíváme po malých
lžičkách.
Tedy se svému zdraví věnuji, ale kvůli Covid 19 nepanikařím :)

led

zjentek, to nie je koronavirus, ale symptóm medikov. ste na tom ako medici, ktorí vždy keď preberú nejakú chorobu hneď pociťujú jej príznaky.

annas

Briketka,

když tě otázka unavuje, proč na ni odpovídáš?

DoTazatel

S takovou by tu už za chvíli nikdo na nic neodpovídal ani na ty „rozumnější“ otázky…

annas

DoTazatel

je vidět, že jste nepochopil.

Když briketku otázka unavuje, tedy ji doporučuji, aby pečovala o své zdraví.