Fight Teddy

Chystám se na koupi nového telefonu.Jaký by jste mi doporučily ?? Na ceně mi nezáleží, požaduji kvalitu..:)

Dík :)

Nejlepší odpověď
chudst

No – a co konkretne znamena „kvalitni telefon“? Kvalitni telefon je i nektery telefon, ktery neumi fotit a prehravat mp3ky. Ja osobne nedam dopustit na iPhone, at si ostatni rikaji, co chteji. Nicmene ted me zaujala za velice slusnou cenu na to, co umi, (7000,–) Nokia N8.

Na mobily se jinak muzete podivat zde: http://www.mo­bilmania.cz/ka­talog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?ca­talog=1§i­on=63

Další odpovědi
Ella

iPhone, ale mě osobně se líbí (a kdybych na něj měla nebo ho plně využila, tak bych neváhala) Samsung Nexus S – líbí se mi jeho funkce konferenčních hovorů – má kameru i na přední straně, takže jde v pohodě Skypovat atd :) akorát nevím jak to využijete, já osobně internet v mobilu nepoužívám, ale kdyby ano, tak Nexus je jasná volna :D

kocickaaa

iphone:) ten má snad všechno. buďme při zemi, nokia C3 bude stačit

greycell

nabízím Nokia5110, možno i na splátky

lexx

Nokii, má přehledný snadno pochopitelný software (obsluhu) v provedení idiotensicher und soldatenfest. druhý nejlepší je Siemens, ostatní jsou padělky a zbabrané kopie.

rene135

Dobrý den zkuste vybrat z modelů typu HTC je to dobrá značka kvalitná s OS já si to právě budu kupovat

Zdroj: www.alza.cz