Chtěl jsem koupit auto, ale na evidenčce do poznámky napsali, že chybí popisné VIN. Je to moc velký problém?

Jak moc je důležité pomocné VIN?
Děkuji

Odpovědi
dubraro

Pomocné VIN, to je to, které je na štítku vpravo dole pod předním sklem, není povinné a nemají jej všechny auta. Povinné VIN je vyražené na nosné části karoserie.

cukrar

popisné, nebo pomocné VIN,
toto číslo tam je?
https://www.au­to.cz/vin-cisla-vite-co-znamenaji-a-k-cemu-slouzi-a-kde-je-najdete-105874

mosoj

Hódně veliký. Pánové, tak popisné nebo pomocné. Ujasnit si to by bylo dobré.

Schluker

Jak pise dubraro. Uplne v klidu. Ja ho na aute taky nemam, letos jsem byl na prvni technicke a nic jim nevadilo :) mosoj jako obvykle uplne mimo.

mosoj

Schluker – 291 bodů. To jsi tady asi dlouho.