www

Chutnají Vám uzená kuřata?

Právě jsme přivezli čerstvě vyuzená od kamaráda a opět naprostá bomba. Úplně jiný produkt, než v obchodě. Dva kousky mám pro kamarádku v tašce a sedím u piva, všichni hosté se ptají personálu, co voňavého bude k jídlu 😁.
Doplňuji:
Pochopitelně nikoho nenutím, ale vřele doporučuji správně vyuzená kuřata i ryby, králíka ap. vyzkoušet uzené od odborníka, podomácku. Prodávané v obchodech je fakt děs a hodně lidí to jen odradí. Jsem přesvědčen, že ti co uzené mohou, nebudou zklamáni ! 😉

Nejlepší odpověď
beer

A to tak, že velmi !!
Kuřata, ryby… kdo neokusil chybuje. )) Samozřejmě musí být uzeno doma, posolit, česnek, správné dřevo, šikovná a znalá obsluha udírny – výsledek je pak dokonalý.
Taky jsem znal pár lidí, kteří nebyli s produktem z obchodu spokojeni a proto i ono domácí nechtěli. Po ochutnání však hoooodně rychle objednávali )) Každé uzené z obchodu je dnes pouze „ovoněné“ kouřem, se správným uzením to ale nemá nic společného. Naštěstí mám také domácí zdroj, kuřata po kartonech za velmi solidní cenu.. špica!

Další odpovědi
brillant

Hned bych si dal, právě vyndané z udírny nemá chybu.

hanulka11

V obchodě jsem to nikdy nekoupila – nějak ani nevím proč, prostě uzený kuře…přijde mi to divný. Já vlastně na to uzený nějak od jistý doby nejsem .Ale nech si chutnat.

anonym

Domácí uzené maso „z komína“ mám ráda, jen zrovna kuře to být nemusí. Ryby jasně, domácí králík, vepřové i nutrii „ze dvora“ klidně i různé klobásky a salámky. Kuře zrovna moc nemusím, několikrát jsem byla u vyskladňování hal s vykrmenými kuřaty a u následného zpracování ve Vodňanech a od té doby mi tak nějak drůbeží celkově nechutí…

pizlicka

ja nejlepe co nejvice prirozenejsi formou upravene.nejradeji v páře.

anonym

Nejsem vybíravý,ale toto bych nepozřel. Vepřový je vepřový!

Fildas

Je to hnus! Hlavně tedy pro mě, když byli k obědu tak nebyli moc dobré. Nejlepší je klasika pečené kuřátko. Takže za mě ne.

sevos

Chutnají a uzená ryba ještě víc.

iceT

Dobré prase všechno spase-a protože já to dobré čunče jsem,tak bych si dala říct.To kupované uzené kuře,tedy spíš ty uzený stehna,jsou dobrý uvařený,obraný a daný do rizota.

honza19hk

já mám rád všechno co voní masem…

flodur

Podle mě patří kuře na pekáč a ne do udírny,salámů,párků a dokonce prodávají i kuřecí tlačenku.Nepoz­řel bych!

Damiana

Ne. A ta doma uzená ještě méně. Nemám ráda uzeniny a ty domácí mi vadí snad ještě víc právě pro to „poctivé“ uzení. Na mě moc silná „vůně“ i chuť. Ještě tak někdy toho pstroužka nebo tuňáka.
Ale každopádně – nech si chutnat.:-)