Avatar uživatele
www

Chutnají Vám uzená kuřata?

Právě jsme přivezli čerstvě vyuzená od kamaráda a opět naprostá bomba. Úplně jiný produkt, než v obchodě. Dva kousky mám pro kamarádku v tašce a sedím u piva, všichni hosté se ptají personálu, co voňavého bude k jídlu 😁.
Doplňuji:
Pochopitelně nikoho nenutím, ale vřele doporučuji správně vyuzená kuřata i ryby, králíka ap. vyzkoušet uzené od odborníka, podomácku. Prodávané v obchodech je fakt děs a hodně lidí to jen odradí. Jsem přesvědčen, že ti co uzené mohou, nebudou zklamáni ! 😉

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: www

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, beer, anonym, anonym před 4138 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

A to tak, že velmi !!
Kuřata, ryby… kdo neokusil chybuje. )) Samozřejmě musí být uzeno doma, posolit, česnek, správné dřevo, šikovná a znalá obsluha udírny – výsledek je pak dokonalý.
Taky jsem znal pár lidí, kteří nebyli s produktem z obchodu spokojeni a proto i ono domácí nechtěli. Po ochutnání však hoooodně rychle objednávali )) Každé uzené z obchodu je dnes pouze „ovoněné“ kouřem, se správným uzením to ale nemá nic společného. Naštěstí mám také domácí zdroj, kuřata po kartonech za velmi solidní cenu.. špica!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Hned bych si dal, právě vyndané z udírny nemá chybu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

V obchodě jsem to nikdy nekoupila – nějak ani nevím proč, prostě uzený kuře…přijde mi to divný. Já vlastně na to uzený nějak od jistý doby nejsem .Ale nech si chutnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Domácí uzené maso „z komína“ mám ráda, jen zrovna kuře to být nemusí. Ryby jasně, domácí králík, vepřové i nutrii „ze dvora“ klidně i různé klobásky a salámky. Kuře zrovna moc nemusím, několikrát jsem byla u vyskladňování hal s vykrmenými kuřaty a u následného zpracování ve Vodňanech a od té doby mi tak nějak drůbeží celkově nechutí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ja nejlepe co nejvice prirozenejsi formou upravene.nejradeji v páře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejsem vybíravý,ale toto bych nepozřel. Vepřový je vepřový!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fildas

Je to hnus! Hlavně tedy pro mě, když byli k obědu tak nebyli moc dobré. Nejlepší je klasika pečené kuřátko. Takže za mě ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Chutnají a uzená ryba ještě víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Dobré prase všechno spase-a protože já to dobré čunče jsem,tak bych si dala říct.To kupované uzené kuře,tedy spíš ty uzený stehna,jsou dobrý uvařený,obraný a daný do rizota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

já mám rád všechno co voní masem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Podle mě patří kuře na pekáč a ne do udírny,salámů,párků a dokonce prodávají i kuřecí tlačenku.Nepoz­řel bych!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ne. A ta doma uzená ještě méně. Nemám ráda uzeniny a ty domácí mi vadí snad ještě víc právě pro to „poctivé“ uzení. Na mě moc silná „vůně“ i chuť. Ještě tak někdy toho pstroužka nebo tuňáka.
Ale každopádně – nech si chutnat.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek