Avatar uživatele
Rokio

Chtěli byste vlastnit dům na vesnici?

Máte přání v podobě vlastnění domku na vsi? Pokud ano, jaký by měl být?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, pizlicka před 2059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nemám takové přání. Už jeden mám a vyhovuje mi

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Ano.
A toto přání mám splněno.
Klid na vesnici a velké město na dohled.
Co si víc přát?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Otázek na toto téma tady bylo už víc. Ale budiž: přímo ve vesnici bych bydlet nechtěl, to by musel někdo nejdřív vystřílet místní drbny. Nejraději dál na samotě u lesa, stačil by malý domek, ale se vším komfortem. A taky ne moc daleko od alespoň menšího města.nad 10 000 lidu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jsem majitelem domu na vesnici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Mám splněno. Bydlím ve vlastním domě ve vesnici, která je okrajovou částí krajského města. Máme tu venkovský klid, řeka a les u baráku a přitom do centra co by kamenem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a čo také si predstavuješ pod pojmom domček na dedine ??? …

… vesnice může bejt různá (pro Keplera: drbny jsou i ve městě, to si nevybereš) … jestliže vlastníš slušný auto, je pro tebe v dojezdové vzdálenosti vždy nějaké město, ale ten klid … na pořádnej vesnici jsou statky, samostatně stojící budova je většinou pastouška …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Už mám 🙂 výhody-samoobsluha s ovocem a zeleninou na zahradě,příro­da,čistý vzduch,nevýhody-protože pocázím z velkého města,občas smutno,ale ty výhody to přebíjí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
onail

Ahoj, já vlastním rodinný dům na vesnici, je to menší dům který vyhovuje mě i manželovi. A na případné uklízení úplně stačí. Zajímavé je že se dnes dá pronajmout i takový rodinný dům. Z osobních zkušeností doporučuji nakouknout: https://www.e­urobydleni.cz/se­arch-form/ protože i my jsme zde našli.. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek