jirka F

Chtěli byste raději boháče, jenž se může utopit v penězích, nebo chudáka, který počítá každou korunu?

Ptám se zejména žen.Jestli by jim to bylo jedno nebo ne?

zdroj obrázku: pixabay

Chtěli byste raději boháče co se může utopit v penězích nebo chudáka co počítá každou korunu

Odpovědi
Kelt

Asi se mnou bude většina žen souhlasit, ale o penězích to není. Pokud se nejedná o zlatokopku, která si vezme invalidního miliardáře s palácem u moře. Také chudák, který všechno umí a stíhá a chodí z fušky do fušky není řešení. Peníze jsou sice až na prvním místě, ale ženy vybírají jinak.

zjentek

A proč se těch ženských rovnou nezeptáš na jejich charakter? Se tady drbeš rukou okolo celý hlavy radši.

Kajoch

Kelt…první věta mě rovněž pobavila..díky:)

zjentek

Kelte, ;)))))))))))))) ;))))))))))))) ;)))))))))))))))) …první věta… ;)))))))))))))) ;))))))))))))) ;))))))))))))))

zjentek

Jako… souhlasit s tebou budou. Klidně tě tuhle tvou domněnku i ODPŘÍSÁHNOU! (;