Frogman

Chtěli byste někdy bydlet v inteligentním domě?

Viděli jste film Důvěrný nepřítel – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QMwFvZM1uNw ?

Dnes už sice máme technologie, které by se tomu mohly blížit (např. Google Home), ale ještě to není úplně ono. Věřím, že v následujících 30–50 letech by se to opravdu mohlo dostat na tak pokročilou úroveň jako byla v tom filmu. Osobně bych v takovém domě nebydlel, ani kdyby mi za to platili.

Jaký máte postoj k těmto chytrým technologiím? Máte v plánu si někdy pořídit auto s autopilotem – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=wuhbqcMzO­aw ?

Pozn. – chtěl jsem přiložit jeden vtipný obrázek rychlovarné konve v obchodě, kde udělali chybu a uvedli, že obsahuje wifi, ale nějak ho nemůžu najít. Docela by se to sem hodilo. :D

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nechtěl

Další odpovědi
Kepler

Inteligentní dům bych nechtěl. A v autě bych snesl maximálně tak tempomat. I kdyby samořiditelné vozy byly na stopro spolehlivé (jako že nikdy nebudou), měl bych lepší pocit, když budu opravdu řidičem, než jenom pasažérem. Vždycky existuje možnost, že to do tebe nějaký blbec napálí a dobrý řidič vždycky bude líp předvídat.