pajaja

chtěla jsem se zeptat kolik stoji vakcina proti vztekline pro psa a za jak dlouho jde pejsek na druhou dekuji za odpověd

vakcinace proti vzteklině

Nejlepší odpověď
mosoj

Očkuje se každý rok. Je tržní hospodářství a cena je v každém zařízení jiná ( několik stokorun ). Pro psa je očkování proti vzteklině povinné. Já chodím s kocourem i když to povinné není.

Další odpovědi
BENYTA

Na první jde kolem půl roku,přeočkování bývalo po roce,dnes už je u určitých preparátů ob rok.
Cenu nevím,protože dávám čtyřkombinace,za 250kč,kde jsou viry dalších nemocí.

bobánek

S přítelkyní mame ESP.Chodíme sním každý rok a vakcína(troj kombinace)nás stojí 250kč