negiem11

Chci si obarvit vlasy z černé na sněhově bílou, ale nevím co k tomu použít?

chtěla bych si obarvit vlasy z černé na sněhově bílou ale nevím co k tomu použít, právě bych chtěla jenom z DM produkty?

Nejlepší odpověď
marci1

Tak razantní změnu barvu vlasů bych raději svěřila kadeřnici. 🙂

Další odpovědi
nyjono

To asi jen tak nepůjde.
Z černé barvy na sněhově bílou to ani nepůjde najednou a taky to nejspíš nepůjde přípravky z drogerie.
Je potřeba si uvědomit, že to je velký zásah do kvality vlasů a to by raději měla dělat zkušená kadeřnice.