naty

chtěla bych se zeptat jaký máte osobně názor na odpad jako samotný ?

chtěla bych se zeptat, jaký máte osobně názor na odpad jako samotný ?děkuji

Nejlepší odpověď
Retko

No ja myslim ze odpad jako takovy je nedilnou soucasti moderniho sveta. :). No dneska je spis vetsi problem jeho recyklace. Ikdyz koukal jsem na videa, a ve vyspelych zemich si s tim poradi docela perfektne.

Další odpovědi
Nuk nuk

Odpad vždycky byl a bude. On asi nejde tak o odpad jako takový, ale o to jaký konkrétně a co s ním.

Na venkově, tedy pokud třeba chováte nějaká zvířata nebo máte zahrádku, tam se dá spousta biologického odpadu zužitkovat. Slepice sní skoro všecko, hodně rostlinných zbytků se dá využít na kompost atd.
Horší je to s odpadem, který se takto využít nedá. Třídit je hezká věc, ale jak už tu tak trochu naznačil kolega Retko, mnohé trochu vyspělejší státy si s tím umí docela dobře poradit. Já jsem někde četla, že u nás tomu tak není ani zdaleka. Třídím, pokud to jde, ale někdy mám dojem, že to je spíš pro můj dobrý pocit.
Nejhorší je kategorie nebezpečného odpadu. Vozte každou titěrnost do sběrného dvora.

No, a co si budeme povídat, ve městě nemáte ani moc možností zužitkovat to, co na vesnici lze.

fortin

Osobně mám pozitivní názor na odpad. Patří do vlády.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=nyq­jEBxbdEE