Avatar uživatele
anonka

Chtěla bych jít na koncert známé zpěvačky. Je lepší místo na stání nebo sezení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3699 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Sezení

.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Sezení

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Sezení

Jak které a jak kam. Co jsem ale byl na koncertech v arénách, tak jsou většinou architektonicky navrženy tak, že je vidět prakticky odevšad, takže osobně bych preferoval lístky na sezení – už proto, že po hodině či dvou stání Vás budou bolet nohy a to Vám bude bránit si koncert plně užít.
Jsou ovšem lidi, kteří koncerty raději tráví v „kotli“ tancem. To si musíte rozhodnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
prcek1234

Stání

Podle me v stani v sedu nic neuvidíš vsichni budoi skakat atd.. nic z toho nebudeš mit :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Sezení

To je dilema. Nevím, jaký máte vztah ke zpěvačce a jejím písním. Když jste posluchačka, tak je lepší pěkně sedět a poslouchat se zavřenýma očima. Když chcete při zpěvu tančit, případně podat zpěvačce ruku, tak volte na stání. Nedáváte další volbu, že budete házet na pódium rajčata, nebo že budete chtít odejít. I to se mi stalo a nemohla za to zpěvačka, ale zvukaři v sále. Já bych bral osobně místo na sezení. Když ale dokáže ta zpěvačka všechny vyhecovat, aby po celou dobu tančili a stáli, tak proč ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Stání

Dříve se na koncertech smělo jen sedět a nikdy jsem si oblíbeného interpreta nevychutnal tak jako v pozdějších dobách ve stoje kdy jsme i s okolím splinuli v rytmu s hudbou.
Při sezení mne návštěva koncertu připadá pasivní a zda je to muzika tvé krevní skupiny, těžko si umím představit, že v sedě si koncert opravdu vychutnáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Stání

Stání, na řadě koncertů ani jiná možnost není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Josef 2000

Sezení

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
malinak812

Záleží kde se koncert koná, ale já osobně bych asi volil místo na stání. Na koncerty chodím poměrně často a většinou se snažím vybrat místo co nejblíže zvukaři, protože tam je vždy absolutně nejlepší zvuk. Nevím jestli pro výběr tohoto místa dělají nějaké měření akustiky nebo něco podobného, ale snad ze všech koncertů, na kterých jsem byl mám takovouto zkušenost. Naopak co se týče zvuku, tak zdaleka nejhorší bývá paradoxně prostor přímo pod podiem.

Nový příspěvek