anonka

Chtěla bych jít na koncert známé zpěvačky. Je lepší místo na stání nebo sezení?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Sezení

.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Sezení

quentos

Sezení

Jak které a jak kam. Co jsem ale byl na koncertech v arénách, tak jsou většinou architektonicky navrženy tak, že je vidět prakticky odevšad, takže osobně bych preferoval lístky na sezení – už proto, že po hodině či dvou stání Vás budou bolet nohy a to Vám bude bránit si koncert plně užít.
Jsou ovšem lidi, kteří koncerty raději tráví v „kotli“ tancem. To si musíte rozhodnout.

prcek1234

Stání

Podle me v stani v sedu nic neuvidíš vsichni budoi skakat atd.. nic z toho nebudeš mit :/

Kelt

Sezení

To je dilema. Nevím, jaký máte vztah ke zpěvačce a jejím písním. Když jste posluchačka, tak je lepší pěkně sedět a poslouchat se zavřenýma očima. Když chcete při zpěvu tančit, případně podat zpěvačce ruku, tak volte na stání. Nedáváte další volbu, že budete házet na pódium rajčata, nebo že budete chtít odejít. I to se mi stalo a nemohla za to zpěvačka, ale zvukaři v sále. Já bych bral osobně místo na sezení. Když ale dokáže ta zpěvačka všechny vyhecovat, aby po celou dobu tančili a stáli, tak proč ne.

Mirdas

Stání

Dříve se na koncertech smělo jen sedět a nikdy jsem si oblíbeného interpreta nevychutnal tak jako v pozdějších dobách ve stoje kdy jsme i s okolím splinuli v rytmu s hudbou.
Při sezení mne návštěva koncertu připadá pasivní a zda je to muzika tvé krevní skupiny, těžko si umím představit, že v sedě si koncert opravdu vychutnáš.

Lamalam

Stání

Stání, na řadě koncertů ani jiná možnost není.

Josef 2000

Sezení

malinak812

Záleží kde se koncert koná, ale já osobně bych asi volil místo na stání. Na koncerty chodím poměrně často a většinou se snažím vybrat místo co nejblíže zvukaři, protože tam je vždy absolutně nejlepší zvuk. Nevím jestli pro výběr tohoto místa dělají nějaké měření akustiky nebo něco podobného, ale snad ze všech koncertů, na kterých jsem byl mám takovouto zkušenost. Naopak co se týče zvuku, tak zdaleka nejhorší bývá paradoxně prostor přímo pod podiem.