Elfka Andy

Musím na maturitním plese tančit?

Za 4 roky máme mít maturiťák a už teď si na to máme spořit. Já ale nevím, jestli tam vůbec chci, protože neumím tancovat a ani to nechci umět, kdyby se tam tančit nemuselo, tak bych šla. (neřešte proč nechci tančit, prostě nechci)

Nejlepší odpověď
annas

Nemusíte tančit. Jen se zúčastníte předávání třeba stužek, případně nějakého programu. Tanec je až po skončení. Ve třídě se domluvítte organizátory , že z osobních důvodů nebudete tančit. Je to vaše věc. Budete se jen dívat … Ale nechápu to šetření …

Zatím to neřešte, nevíte, zda se situace nezmění.

Další odpovědi
gecco

Máte si spořit 4 roky na maturiťák???
;-DDD
Probůh – kdo vám to tluče do hlavy???
😉

Na maturiťák nemusíš…
A pokud tam půjdeš, nemusíš tančit…
Neboj – navíc během těch č let ještě možná i změníš názor na tanec… 😉

anonym

Nemusíš,ale oni tě asi vyzvou k tanci.
Ty to dáš,já jsem taky skoro netančící,ale když dám lampičku,tančí skoro všichni.

marci1

Můžeš se svobodně rozhodnout a dělat jen to, co chceš. Kdo nechce tančit, nemusí. 🙂