chtěl bych se zeptat, zná někdo společnost Blue Chip International LLC? Přišel mi dopis k předvolání k výslechu, přitom

výslech
Doplňuji:
…přitom netuším z jakého důvodu, máte někdo zkušenosti s touto firmou. měl jsem v dopise uvedeno o vlastních investicích do Dubaje ve Spojených arabských emirátech??? nechápu, musí to být podvod!!! díky za odpovědi

Odpovědi
sdesigner

Na to by som rozhodne nereagoval. nemusite nikde chodit pokial tam nieje peciatka sudu alebo policie ci ineho statneho uradu. Co to je by zaujimalo aj mna :D no podozrive veci treba obchadzat…clovek sa vyhne problemom…
Doplňuji:
hovorim z vlastnych skusenosti…ak je to nieco dolezite a ak je to hlavne pravda ozve sa nejaky statny organ. Urcite neskacte tak ako vam nejaka spolocnost zapiska pokial ste si isty ze ste nic neurobili. Ruky prec prestane ich to bavit…

mirekmirek34

Zkuste se mrknout

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/url?sa=t&rct=j­&q=&esrc=s&sou­rce=web&cd=9&ved=0CHQQFj­AI&url=http%3A%2F­%2Ffiles.invest-invest.webnode­.sk%2F200000111-9a4cezKUSTE SE MRKNOUT