Avatar uživatele
Mp2

Jaké máte zkušenosti z výslechu u policie?

Jak se k vám policista choval?

Já s tím mám špatné zkušenosti. I v roli poškozeného.
Jednou jsem tam byl kvůli tomu, že mi ukradli kolo.
Poslouchal jsem kecy typu „hmm, tak jste si to nechal ukrást, co…“

Podruhé jsem tam byl falešně obviněný ze zpusobeni dopravní nehody.
Chování jako k nějaké nesvépravné fetce… Končilo to stížnostmi, které policie smetla ze stolu. Partička kamarádů, co si z nás za naše prachy dělají pr*el…
Kdyby to šlo, měl jsem chuť se zvednout a třísknout za sebou dveřmi.

Zajímavá 0 před 1805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Já byl u výslechu v případě DN, jako viník. Jednání bylo velmi korektní a profesionální. Já se zase choval kajícně, sypal si popel na hlavu a tak, tak mi nakonec ještě poradil, jak se chovat v rámci zákonů lehounce nad rámec zákonného poučení tak, aby postih měl vůbec šanci být co nejnižší. A povedlo se.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Já mám docela dobré zkušenosti s policejními výslechy. Někdy je to i legrace. Většinou se moc nerozčiluju, spíš se snažím chovat klidně a slušně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Byl jsem přítomen výslechu u rakouské policie pro hrubý překlad, když tam čapli českého zlodějíčka, dle mého je naše policie velmi velmi mírná jako beránkové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Byl jsem tam jako svědek. Jakýsi chlapík nabízel výdělek, že něco pošle, to se zaplatí, prodá atd. Pošta předala můj kontakt a tak jsme si všechno povídali. Já mu to vše řekl , on si to zapsal, já to podepsal a bylo to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Já byl za svá léta několikrát jako svědek, nikdy obviněný, jednou podezřelý ze spáchání nehody. Vždy bylo velice slušné chování, i z dob komunistů si pamatuji pohodu.
Věřím ale tomu, že k někomu můžou být i ostřejší, asi to je podle zásluh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Naštěstí jsem zatím neměl tu možnost být u výslechu, ale občas se dostanu k policejním zápisům z jiné oblasti vyšetřování. A někdy je to opravdu počteníčko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek