Vašek123

Chtěl bych se zeptat, jestli fotbal ničí klouby, vazy a podobně.

Když trénujeme pondělí, středa, pátek a o víkendech máme zápas. Je mi 15 a fotbal hraju od 6. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
ladaadal

Loni jsem ležel po úraze na ortopedii. Z deseti pacientů jsem byl já a jeden ping-ponkář, ostatních 8 fotbalisti, z toho dva s kotníkem (úraz), ostatní s kolenama – meniskus, voda a podobný zvěrstva. Za mě – jeden z nejhorších sportů. Fyzičky moc nedodá, pokud vím, fotbalista přeběhne hřiště a je KO, na fyzičku jsou lepší a nedevastující sporty. A celej spodek kostry je po třicítce v hajzlu.

huxa

ano, ničí, ale také zlepšuje fyzičku a v mladém věku i regeneraci, takže je to cajk :)

gepik

Potíže hlavně s kolenama ale i s jinými částmi má s přeháněním každý druhý fotbalista i na okresní ůrovni.

mosoj

Fotbal ne ale soupeři ano !

marci1

Trpí hlavně kolena.