Avatar uživatele
popelka

Chová se jako nevychované..prase

dlouho jsme se neviděli byl to někdo s kým bych mohla začít žít místo romantiky večer začal zvracet vedle postele a v obyvaku.hnus nikdy jsem nic takového nezažila.utekla jsem domu..když neví jak se ve 40ti chovat..mám to přehlídnout nebo raději na něj zapomenout??
Doplňuji:
nepřišel mě hodně opily.chápu muže se to stát.ale mohl dojít na záchod..po té hruze se umyl a chtěl jít asi zase ležet rozlobilo ho že jsem odešla ale jak bych mohla pokračovat pak mě celou noc volal a psal muselo to byt i pro něj pěkně trapný.pro mě ted zvlaštní situace

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, anonym, anonym, pekynka, straširybka před 4998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No ja devce,nevim,ne­vim.Ale je jiste co vim,ja bych zapomela.
Doplňuji:
Tak to je trochu jina s tim doplnenim-zivot tropi hlouposti.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

Záleží co převažuje. Jestliže převažují dobré vlastnosti a pokud se omluvil tak bych zapomněl(a). Partnerství je hodně o toleranci a tolerance je o zapomínání/ přehlížení horších stránek partnera. Pokud dobré převažuje, partnera nezatracuj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zacal zvracet? z ceho?bylo mu zle z jidla?z alko­holu?Prvni vec bych zapomela,to je logicke,nekdy to clovek neudrzi,to druhe?Nohy na ramena a pryc,clovek ktery se chova takhle na prvni schuzce,to teda nevim…
Doplňuji:
tak to neni nic hroznyho,odpustit a jeste to zkuste.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

stát se to může, mně se jednou stalo něco podobného, byla jsem ale mladší, bylo mi 17 let. chtěla jsem tancovat s vyhazovačem a on mi řekl, že nemůže, když je v práci, já myslela že kecá a že jen nechce, tak jsem sedla na bar, během 4 hodin do sebe nalámala 1O tequil a ráno mě našel spát na WC na zemi, když mě vynášel v náručí, zvracela jsem si na kalhoty a pak jsme spolu stejně chodili 😁 nechutný, ale musela jsem to uvést jako příklad 🙂 čekala bych, jak se bude chovat dál. měl by se omluvit a stydět, kouppit ti kytku, pozvat někam…zkusit to nějak vynahradit 🙂 a hlavně se hlídat, aby se mu to už nestalo. záleží na tobě, jak moc ti je sympatický. a jestli ti na něm hned vadí tohle, co se stalo, asi to cenu nemá, za chvíli by ti vadilo, že pocákal v koupelně zrcadlo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Popelko. Stát se to může a také se to stává. Důležité je vědět kdo je,jaký je a na jeho citům k vám a na vašich citech k němu.Také je nutné vědět jestli není alkoholik a jestli není hrubý.Věřte mi, že v partnerských vztazích se dějí ještě horší véci.Je zkrátka potřeba abyjste jej lépe poznala a on lépe poznal vás.tolik vám zatím mohu poradit. Zdraví vás ZAJ-PO

Zdroj: POZNEJ PRAVDU A PRAVDA TÉ VYSVOBODÍ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

To já mám taky doma stejné prasátko.Manžel se málokdy ožere,zajdem si na jedno nebo dvě piva,ale to je normální.Tak dvakrát do roka má skrat a chová se stejně jako váš manžel.Naposledy v únoru.Slítnul mezi dveřmi,kde ho kamarádi zanechali.Pak jsme ho s holkou táhly po dlažbě do ložnice a nechaly ho na zemi.Asi za hodinu začal lítat po baráku a brečet,že je chudák,že nic nemá-no mě to přišlo vtipný.Děti naštěstí spaly.To si lehnu na gauč a nechám ho.k ránu letěl blít a blil cestou na záchod,takže vás úplně chápu,že jste naštvaná.Já pak seberu děti,jedeme k babičce a vracíme se až si vše uklidí.Hlavně to neuklízejte!Náš tatínek musel i malovat.Když to není každý den nebo týden,tak si z toho nic nedělám.Hlavu vzhůru není jediný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Abych m ohla zodpovědně poradit, asi bych potřebovala více informascí. Záleží na mnoha souvislostech a okolnostech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Je to trapas,nic víc.Myslím,že kvůli tomuhle se přece lidi nerozchází.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Trochu to nezvládl,já bych v tom katastrofu neviděla.Jěště se umyl-jsou čuňata kteří v tom usnou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek