ReHu

Chopper nebo motorka? Pro příjemné letní projíždění se.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
venkovan

Motorka

Mám takový blbý pocit, že chopper je motorka.

Další odpovědi
mojitek

Motorka

motorka.Do motorek patří i chopper,samoz­řejmě :o) Nejvíc bych si užil s cafe racerem.
Doplňuji:
upřímně řečeno,v začátcích jsem taky toužil po Harleji,ale postupem času mi ty stroje přišly dost nudný a na jedno brďo.Tady mjí Harleje většinou jenom zbohatlíci a masírky který vyjedou jenom když je minimálně 25 ve stínu a který na silnici ani nepozdraví druhýho motorkáře.V sou­časný době se za Harlejem ,potažmo ostatním chopperem,customem už ani nikdo neohlídne,ale za pěkně udělaným veteránem,třeba i Jawou nebo Čízou to jooo…Kdybych už měl volit nějakou „nerejži“ tak by to byl spíš Triumph, Bavorák , Guzzi nebo Ducati.Rozhodně bych si mašinu ale upravil k obrazu svýmu..

Alesh

Motorka

Trochu chudý výběr, pochopil jsem ho tak, jestli choppera nebo ne. Když už tedy pořizovat motorku.
Odpověď je, že to záleží na tobě, co bys chtěl. Chopper je klasika, je to hlavně designová záležitost, musí to být ale pořádný bublák a samozřejmě jedině Harley je ten pravý stroj, ostatní je rejže. 🙂
Jinak taky dost záleží, co si představuješ pod pojmem „příjemné letní projíždění“. Já osobně bych šel spíš do nějakého praktičtějšího stroje, něco cestovního, polokapotáž. Lepší podvozek, posed, alespoň trochu krytí proti proudícímu vzduchu. Ale jak říkám, je to individuální, každej má jiný představy.

Rocker

Motorka

Nehledě na to,že chopper je druh motorky,vybral bych si nějakého naháče-Suzuki Bandit nebo něco podobného.Choppery se mi moc líbí,ale asi by mě nebavilo pořád leštit chromy.

Illines

Motorka

mosoj

Motorka

Pro příjemné poježdění jedině HARLEYE. Jestli je to motorka ale nevím.
Mám ale obavy že se dnes na silnici, ani nikde jinde, moc příjemně nepovozíte.
Přesto přeji co možno nejvíce příjemných zážitků a žádnou srážku s blbcem.

Cizecek.M

Na ošetření motorky jsou dobré produkty od nanosilver, dám Vám sem rovnou odkaz https://www.na­nosilver.cz/Sa­da-MOTO-pece-pro-motorku-i-jezdce, mám zkušenost s super.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Honzin8

No, já mám teda noname nákrčník, ale koukal jsem se na https://www.na­nosilver.cz/Na­krcnik-nanosatek-All-se-stribrem-s-kapsou-pro-nanovlakenny-filtr-vcetne-2-ks-filtru-ekvivalent-FFP2. Ten si s manželkou pořídíme. Má v sobě stříbro, je antibakteriální a dá se použít jako rouška, takže super.

Sabulak

Pěkný den, máte zkušenosti od nanosilver i s oblečením na motorku? Líbí se mi ty jejich nákrčníky…

Lurenka

Dobrý den, prosím o radu… Co koupit na ošetření moto? Jaké prostředky se vám osvědčily? Díky moc.

Lucijej

To záleží, KDE se chceš projíždet ;o)

terry

Že by v lese?