Avatar uživatele
ReHu

Chopper nebo motorka? Pro příjemné letní projíždění se.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, Alesh, Illines před 4390 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Motorka

Mám takový blbý pocit, že chopper je motorka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Motorka

motorka.Do motorek patří i chopper,samoz­řejmě :o) Nejvíc bych si užil s cafe racerem.
Doplňuji:
upřímně řečeno,v začátcích jsem taky toužil po Harleji,ale postupem času mi ty stroje přišly dost nudný a na jedno brďo.Tady mjí Harleje většinou jenom zbohatlíci a masírky který vyjedou jenom když je minimálně 25 ve stínu a který na silnici ani nepozdraví druhýho motorkáře.V sou­časný době se za Harlejem ,potažmo ostatním chopperem,customem už ani nikdo neohlídne,ale za pěkně udělaným veteránem,třeba i Jawou nebo Čízou to jooo…Kdybych už měl volit nějakou „nerejži“ tak by to byl spíš Triumph, Bavorák , Guzzi nebo Ducati.Rozhodně bych si mašinu ale upravil k obrazu svýmu..

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Motorka

Trochu chudý výběr, pochopil jsem ho tak, jestli choppera nebo ne. Když už tedy pořizovat motorku.
Odpověď je, že to záleží na tobě, co bys chtěl. Chopper je klasika, je to hlavně designová záležitost, musí to být ale pořádný bublák a samozřejmě jedině Harley je ten pravý stroj, ostatní je rejže. 🙂
Jinak taky dost záleží, co si představuješ pod pojmem „příjemné letní projíždění“. Já osobně bych šel spíš do nějakého praktičtějšího stroje, něco cestovního, polokapotáž. Lepší podvozek, posed, alespoň trochu krytí proti proudícímu vzduchu. Ale jak říkám, je to individuální, každej má jiný představy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Motorka

Nehledě na to,že chopper je druh motorky,vybral bych si nějakého naháče-Suzuki Bandit nebo něco podobného.Choppery se mi moc líbí,ale asi by mě nebavilo pořád leštit chromy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Motorka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Motorka

Pro příjemné poježdění jedině HARLEYE. Jestli je to motorka ale nevím.
Mám ale obavy že se dnes na silnici, ani nikde jinde, moc příjemně nepovozíte.
Přesto přeji co možno nejvíce příjemných zážitků a žádnou srážku s blbcem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Na ošetření motorky jsou dobré produkty od nanosilver, dám Vám sem rovnou odkaz https://www.na­nosilver.cz/Sa­da-MOTO-pece-pro-motorku-i-jezdce, mám zkušenost s super.

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Honzin8

No, já mám teda noname nákrčník, ale koukal jsem se na https://www.na­nosilver.cz/Na­krcnik-nanosatek-All-se-stribrem-s-kapsou-pro-nanovlakenny-filtr-vcetne-2-ks-filtru-ekvivalent-FFP2. Ten si s manželkou pořídíme. Má v sobě stříbro, je antibakteriální a dá se použít jako rouška, takže super.

Avatar uživatele
Sabulak

Pěkný den, máte zkušenosti od nanosilver i s oblečením na motorku? Líbí se mi ty jejich nákrčníky…

Avatar uživatele
Lurenka

Dobrý den, prosím o radu… Co koupit na ošetření moto? Jaké prostředky se vám osvědčily? Díky moc.

před 1001 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

To záleží, KDE se chceš projíždet ;o)

před 4390 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

Že by v lese?

před 4390 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava