Void

Chodili jste někdy do školy naboso?

Když bylo jaro nebo léto, chodili jste někdy do školy naboso? Myšleno, že jste nenosili ponožky, ale jenom přezůvky.

Odpovědi
martin319

Ne, vždycky jsem měl(a) ponožky

Drap

Ne, vždycky jsem měl(a) ponožky

..

peterd108

Ne, vždycky jsem měl(a) ponožky

mosoj

Ne, vždycky jsem měl(a) ponožky

Nicméně řada dětí chodila do školy ve dřevácích. Nic mimořádného.

jirka F

Ne, vždycky jsem měl(a) ponožky

Možná jednou,bez ponožek,ale to když jsem měl na nohách mykózu ale samozřejmě v pantoflích.

zvonisek

Ano, někdy jsem chodil(a) i bez ponožek

led

Ano, někdy jsem chodil(a) i bez ponožek

Ano, dokonca na rozdiel od mnohých, do otvorených sandálov som ponožky nenosila

marci1

Ano, někdy jsem chodil(a) i bez ponožek

Neměla jsem na sobě ponožky, ale punčocháče. 🙂

Michala11

Ano, někdy jsem chodil(a) i bez ponožek

Když si lidé začnou sundávat zimní bundy, zouvám se a obuji se zase až na podzim. Ve škole mě štvali s povinností přezůvek:) Krásný den všem

Mira54

Ne, vždycky jsem měl(a) ponožky

Ve škole lepší v ponožkách