Kazatel

Chodili jste na školách vždy do áčka, béčka, nebo nějak jinak? Je to dáno náhodou?

Odpovědi
elkon

Měli jsme na základní škole třídy A,B,C,D. Já jsem chodil do „céčka“. Nebylo to podle abecedy, ale náhodně, jak kdo přišel k zápisu. Bylo nás třicet ve třídě, když se naplnila třída, tak byla založena další. Jak to bylo v další škole už si přesně nepamatuji, jen že nás bylo kolem pětadvaceti.

Filip84

Ne, chodil jsem do různých „písmenných“ tříd.

Je-li to věcí náhody nevím, náhoda je domněnka.

quentos

Na ZŠ do B a na gymnáziu do X.

jirka F

Nevím už je to mnoho let.Ale asi A ne B.

quentos

„A, ne B“, nebo „A ne, B“? Ty čárky fakt nejsou pro srandu králíkům…