misicka2310

Chipsy a kojení?

mužu paprikové chipsy když kojím ?

Nejlepší odpověď
panenka

já misicko souhlasím zde s kolegyní ale pokud si dáš malé množství nic by to mimču udělat nemělo.já jsem kojila 2 roky a normalně jsem si je dopřávala.jen se vyhýbej například segeniskému guláši všude tam kde je zelí čočce,fazoli ostrým kyselým jídlum zkrátka jídlum které by mohli miminko nadouvat.

Další odpovědi
afro.minerva

Misicko, já bych je na tvým místě radši nejedla. Tvoje mimiko je ještě hodně hodně malinké a nevíš co to s ním udělá. Dej si radši něco jiného. Budeš si na tuhle dietu muset zvyknout. Měla by jsi jíst zdravě a chipsy nic zdravého není. Nech si tohle až na období, až bude mimčo větší a nebo nebudeš kojit. Vždyť jich můžeš jednou sníst spousty…

Nuk nuk

Ani já bych Vám je moc neradila. Je pravda, že jsou miminka, jejichž maminky mohou jíst skoro cokoliv a není to problém. Ale Vy jste se nedávno svěřovala, že Váš chlapeček nemůže v noci spinkat a bolí ho nejspíš bříško. Koření (tedy i to v paprikových chipsech) způsobuje miminkům velké potíže a koliky. Krom toho většina dnešních chipsů obsahuje i dochucovadla a různá berviva, která už vůbec nejsou pro kojící maminku a její děťátko vhodná.

Fly

Myslím, že když si dáte trošku tak to nevadí, ale lepší by bylo kdby vůbec. Malé množství ale neovlivní :-/

bond73

Já se domnívám,.že paprikové chipsy,nejsou vhodné pro kojící matky,jelikož vše co sníte se projevý ve vaše mléce pokud to vžak bude malé množství,spíše nevýznamné,tak by se nemělo nic stát,ale určitě chcete pro své miminko to nejlepší a domnívám se,že se bez těch chipsů obejte těch několik týdnů,než-li přestanete kojit.přeji,aby vaše miminko bylo zdravé a dělalo vám radost,bohužel mé děti jsou již dospělé a tak vám tiše závidím,mám hrozně rád malé děti,ale už jsi je nemohu dovolit s ohledem na věk a vnoučata ,jěště dlouho nebudou mé obě děti se k tomuto nemají,chtějí být nezávislý,ale to jsem odbočil omlouvám se.