michalds

Jak dlouho vás matka kojila?

Ano, je to důležité pro každého člověka.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Já jsem z generace, kdy se to s tím kojením příliš nepřehánělo, ba naopak matka kojící déle než tři měsíce silně vystupovala z davu. Neexistovaly žádné laktační poradkyně a sestry v porodkách a lékaře to nezajímalo, takže výsledkem byo, že mne matka nekojila, ale narozdíl od některých mých vrstevníků jsem dostávlala mateřské mléko alespoň odstříkané a to cca 4 měsíce.

Další odpovědi
Drap

Tak to si už opravdu nepamatuji.. Je to nějak zvlášť důležité?

quentos

Tři měsíce. Za krátkost té doby mohl strach z operace, která mě čekala.

Kazatel

Je možné napsat, že mě ještě kojí, nebo mě zase ten, se zakázaným kontaktem, co to nepovažuje za zvlášť důležité, za zcela korektní odpověď, bezdůvodně napráší?