FlAsh_7

Chci zhubnout. Měl bych vynechat hořčici?

Nejlepší odpověď
agentpv

ano, a i ty klobásky co do ní namáčíš.

Další odpovědi
Drap

Hořčici vynech určitě. Nenahrazuj ji kečupem, ten je ještě horší.

Funna

záleží, jakou máš dietu…pokud budeš jen méně jíst a redukovat jídelníček, klidně si jí trochu dej, ale pokud něco jako ketodietu, tak hořčice je zakázaná potravina…za to ty mastné klobásy jsou vítány .-) …

cochee

Hořčice v závislosti na druhu nebývá nijak kalorická bomba. Dokonce i ta naše plnotučná, nevímproč se tak nazývá, obsahuje jen asi 5 g tuku na 100 g výrobku a všechen ten tuk pochází z hořčičných semen, žádný další se do ní nepřidává. Obsahuje také cca stejné množství sacharidů. Jsou samozřejmě i hořčice daleko sladší a i takové, které se míchají z oleje a ne z vody. Takže, za předpokladu umírněné konzumace (ne, že se jí sní na posezení třičtvrtě kelímku) to asi nebude ten hlavní prvek způsobující tloušťku.

autacek

Jistě, především tu plnotučnou.